Samenspeeldag 2026
Samenspeeldag 2026 vindt plaats in Nieuw-Beijerland bij Speeltuinvereniging Jeudland. Georganiseerd in samenwerking met de Speeltuinbende en Stichting Het Gehandicapten Kind.
Lekker buiten spelen, lol maken en andere kinderen ontmoeten. Dat kan allemaal op woensdagmiddag vanaf 14:00 op de Samenspeeldag bij Speeltuinvereniging Jeugdland in Nieuw-Beijerland. Er zijn verschillende leuke activiteiten om te doen, zoals: Mega zeepbellen maken, een ‘groene vingers’ activiteit en je kunt een glittertattoo krijgen. Daarnaast kan je gebruik maken van alle speeltoestellen in de speeltuin.
Deze dag is geschikt én toegankelijk voor kinderen mét en zonder beperking en hun ouders/begeleiders. Zo kan iedereen samen spelen, feesten en genieten! Wij vinden het belangrijk dat ieder kind mee kan spelen, mét en zonder beperking! Jij komt toch ook?
Inschrijven is niet nodig, we zien je graag in de speeltuin in Nieuw-Beijerland op woensdag 27 mei.
