Over ons

De Hoeksche Waard heeft veel te bieden, aan Hoeksche Waard Actief de taak om organisaties, scholen en vereningingen te verbindenzichtbaar te maken en te ondersteunen waar dit nodig is.

Missie

Iedereen in de Hoeksche Waard heeft de mogelijkheid vanuit eigen mogelijkheden deel te nemen aan sport, bewegen en cultuur in de Hoeksche Waardse samenleving. 

Visie

Wij verbinden, ondersteunen en activeren inwoners, onderwijs, organisaties en aanbieders doormiddel van het inzetten op vijf thema’s:

  • Sport- en cultuurstimulering
  • Verenigingsadvies en -ondersteuning
  • Inclusieve sport- en cultuurdeelname
  • Meewerken aan een positief opgroeiklimaat
  • Versterken van een gezonde leefstijl (jong & oud)

Gertjan de Vogel

Directeur

gertjan@hoekschewaardactief.nl

Leanne Dirksen

Directeur

leanne@hoekschewaardactief.nl

Charissa Bosschert

Coördinator Combinatiefuncties &
JOGG Regisseur

charissa@hoekschewaardactief.nl

Bart den Ouden

Verenigingsondersteuner

bart@hoekschewaardactief.nl

Robin Tiberius

Verenigingsadviseur

robin@hoekschewaardactief.nl

Kim Zuidema

Cultuurcoach &
Combinatiefunctionaris
Inclusieve Sport- &
Cultuurdeelname

kim@hoekschewaardactief.nl

Margreet Wigmans

Combinatiefunctionaris sport- & cultuurstimulering

margreet@hoekschewaardactief.nl

Bob Roos

Combinatiefunctionaris sport- & cultuurstimulering

bobroos@hoekschewaardactief.nl

Lana Wolters

JOGG Uitvoerder

lana@hoekschewaardactief.nl