Move 2 Miracles

Lees meer

Door te dansen in een wekelijkse groep kan er een verdieping in jezelf plaatsvinden die jou kan ondersteunen in je dagelijkse leven. Het is voor jong en oud, of je nu lenig of stram bent, dik of dun, energiek of rustig, iedereen is welkom!

We bewegen onszelf op gevarieerde muziek uit alle windstreken. Biodanza is een systeem dat ontwikkeld is in de jaren 60, dat een grote kennis bevat over hoe je een gezond, vitaal en gelukkig leven kunt leiden. Het is een systeem dat een grote transformatie teweeg kan brengen in je leven, omdat het zich richt op je hart, op wie je in essentie bent. Alle schillen van gewoonten en patronen die we hebben aangeleerd, en die ons in de weg staan om werkelijk ten volle te kunnen genieten van ons leven, vallen één voor één weg. Biodanza richt zich op het gezonde deel van onszelf.

Voor wie?
Biodanza is er voor iedereen, ongeacht je leeftijd, je afkomst of je fysieke gesteldheid. Een goede conditie is niet nodig en ervaring met dansen ook niet. Kortom iedereen is welkom.

Leeftijd
Jongeren 12-18 jaarVolwassenen 18-55 jaarSenioren 55+
Cultuur
DansMuziek

Details

Aanbodlocatie(s)
  • Burg. Korstanjestraat 53, Klaaswaal
Contactpersoon
Cees Ingelse (Move 2 Miracles)
E-mailadres
Social media
Move 2 Miracles

Biodanza is een vorm van dans om stress en zorgen los te laten, anderen te ontmoeten en meer levensvreugde te voelen.

Move 2 Miracles organiseert ook:

Geen activiteiten gevonden!
Nog meer...