Kunstrij Vereniging de Drechtsteden

Lees meer

Wil je goed leren schaatsen? Kom een kijkje nemen op de ijsbaan en kom zelf schaatsen onder leiding van ervaren trainsters en nationale topcoaches. Onze vereniging heeft een uitgebreid lesaanbod op maandag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Voor alle leeftijden. Binnen  Kunstrijvereniging De Drechtsteden zijn er verschillende mogelijkheden voor rijdsters die zich verder willen ontwikkelen in de kunstrijsport.

Lessen/basisschaatsen:
De leden van de vereniging kunnen de beginselen van het kunstrijden leren en vertrouwd raken met de basiselementen. Dat gebeurt tijdens het basisschaatsen, waarvan de naam het al zegt hier leer je de basisvaardigheden en eerste beginselen van het kunstschaatsen en werk je aan het behalen van de diploma’s. We beginnen natuurlijk net als bij het zwemmen met diploma A  en het laatste diploma dat gehaald kan worden is het I-diploma. De activiteiten op het ijs bestaan uit een scala van oefeningen die de behendigheid op de schaats bevorderen. Het is een uitgebreid opleidingsprogramma te beginnen met voorwaarts rijden, stoppen en achterwaarts rijden tot aan de meer ingewikkelde figuren en sprongen.

Leeftijd
Kinderen 4-12 jaarJongeren 12-18 jaarVolwassenen 18-55 jaarSenioren 55+
Sport
Overig sport

Details

Aanbodlocatie(s)
  • Fanny Blankers-Koenweg 10, Dordrecht
Telefoon
Social media
Kunstrij Vereniging de Drechtsteden

Wil je goed leren schaatsen? Kom een kijkje nemen op de ijsbaan en kom zelf schaatsen onder leiding van ervaren trainsters en nationale topcoaches.

Kunstrij Vereniging de Drechtsteden organiseert ook:

Geen activiteiten gevonden!
Nog meer...