Jouw team weer in beweging!
Heb jij het gevoel dat de samenwerking binnen je team wat stroef verloopt? Voel je dat er spanningen tussen de teamleden zijn? Zijn er de laatste tijd veel wisselingen qua personeel geweest? Of zoek je gewoon een inspirerende en gezellig uitje voor jouw team of vriendengroep/familie/vereniging?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! Maartje Teunisse van BeFitandHappy en Claudia Jansen van Boerderij Berkenstee brengen hun persoonlijke expertise mee om deze teamdag tot een succes te maken! Wij hebben beiden veel ervaring op het gebied van het aansturen en het ‘in beweging krijgen’ van teams, door onze rol als HSE (Health, Safety & Environment) specialist (Maartje Teunisse) en operationeel manager (Claudia Jansen) binnen organisaties. Door deze expertises te combineren met onze achtergrond en ervaring als paardencoach, geeft het ons de mogelijkheid om snel tot de kern van het probleem te komen en zo het team weer één geheel te laten vormen.
In de huidige maatschappij worden kinderen non-stop ‘getoetst’. Ik noem dit ook wel de prestatiemaatschappij. Binnen een sessiepaardencoaching is er geen ‘goed’ of ‘fout’. Je hoeft alleen maar te ‘zijn’. Je mag jezelf zijn, met al jouw eigenaardige of juist karakteristieke eigenschappen!
Details
- Westdijk 66, Mijnsheerenland
Boerderij de Berkenstee
Met begeleiding van paarden en pony’s helpen wij iedereen die angst heeft onzeker of geïsoleerd is aan meer ZELFVERZEKERHEID, PLEZIER, RUST en VRIJHEID zodat zij weer zichzelf kunnen zijn.