
Kom je meedoen met de Peuterparade? Superleuk voor de allerkleinsten! Het thema is ‘kamperen’. We lezen voor uit boekjes over kamperen, natuurlijk zingen we leuke liedjes en maken daarbij muziek. Als afsluiting gaan we met de kinderen nog knutselen. Kom jij ook meedoen?
Voordelen van voorlezen
Voorlezen is voor een kind heel belangrijk. Het is gezellig, maar ook van groot belang voor de ontwikkeling van het kind. Dat geldt zeker voor jonge kinderen. Voorlezen is goed voor de taal- en spraakontwikkeling van kinderen, het prikkelt de fantasie en stimuleert de sociaal-emotionele vaardigheden, voorlezen heeft een gunstig effect op het zelf leren lezen en bovendien is voorlezen leuk om (samen) te doen!
Aanmelden
De activiteit is gratis, maar er moet wel een kaartje gereserveerd worden, dit is alleen voor je kind/kleinkind. In totaal zijn 6 kindjes welkom.
Organisatie
Bibliotheek Hoeksche Waard
De Bibliotheek Hoeksche Waard is een plattelandsbibliotheek met 11 locaties verspreid over het eiland. Hiermee hebben de inwoners in bijna alle kernen niet alleen een plek om boeken te lenen, maar ook om elkaar te ontmoeten, zich te ontwikkelen en kennis en cultuur op te doen.
Bibliotheek Hoeksche Waard organiseert ook:

Cursus DigiSterker: Omgaan met de digitale overheid

Jelle Hermus | Positief leven: Kom maar op!
